KRAINA ZABAW

kraina-zabaw2.jpg

Kraina Zabaw zlokalizowana jest wokół oczka wodnego, pięknie wkomponowana w naturalne otoczenie. Została stworzona z myślą o zapewnieniu wielu pozytywnych emocji dla dzieci. Odważni mają możliwość sfotografowania się w paszczy dinozaura, skorzystać z mini placu zabaw, w którym znajduje się trampolina, Mega Klocki, tablice do rysowania, a po zabawie odpocząć na dinozaurowej ławie.

W ofercie posiadamy:
Bombery – jeżdżące jak szalone pojazdy, którymi można się zderzać. Po oddaniu celnego strzału przeciwnik zostanie uderzony gumowym młotkiem w głowę (bez obaw nie jest to bolesne!). Sprawdźcie komu pójdzie najlepiej! Do pojazdu mogą wsiąść 2 osoby. Koszt 8 zł/ pojazd.

Kolejka – swobodny przejazd kolejką gwarantuję udaną zabawę dla najmłodszych pociech. W trakcie całej jazdy w tle słychać spokojną muzykę dla dzieci. Koszt 3 zł/ osobę.

Ponton – zapewnia chwilę relaksu. Do wyboru mamy pelikana, łabędzia lub kaczkę. W jeden ponton mogą wsiąść 2 osoby. Koszt 8 zł/ pojazd.

Karuzela – jest to doskonała zabawa dla dzieci. Każda pszczółka zdoła pomieścić 2 osoby osoby. Podczas przejażdżki jest możliwość przemieszczania się w górę i dół. Koszt 4 zł/ osobę.
Odważni mają możliwość sfotografowania się w paszczy dinozaura, a po zabawie odpocząć na dinozaurowej ławie.

Drop Tower – Wagonik tej wyjątkowej atrakcji wyniesie Was ponad dachy Dino Parku, po to by później z impetem poszybować w kierunku ziemi. Jest to z pewnością niezapomniane wrażenia! Karuzela dedykowana dla nieco starszych dinomaniaków. Koszt 5zł/osoba.

Laser Shot (Strzelnica Laserowa) –symulator strzelania laserowego dla całej rodziny. Polowanie na dzikie zwierzęta, strzały do rzutek, strzały do tarczy - to tylko niektóre z wielu rodzajów gier. Gracze korzystają z realistycznie wyglądających strzelb wcelowując w duży ekran wiązką laserową. Zastosowanie nowoczesnej elektroniki i technologii komputerowej przynosi prawdziwe wrażenia ze strzelania. Koszt 3zł – jedna gra, 5zl – dwie gry.

Dmuchańce – to fantastyczna zabawa dla dzieci, które skacząc poprawiają swoją sprawność fizyczną oraz kondycję. 5zł/15 min. 

TOP